Zgłoś się na szkolenie Akademii Animatora w dn. 7-11 października
Aktualności

Zgłoś się na szkolenie Akademii Animatora w dn. 7-11 października

Animatorki i Animatorzy, Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na drugie z czterech jesiennych szkoleń Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach. Drugie szkolenie odbędzie się w dniach 7-11 października 2015. Na każde szkolenie przewidziany jest limit 60 miejsc dla uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń. Dlaczego warto wziąć udział w […]

Animatorki i Animatorzy,

Mamy przyjemność wspólnie z Ministerstwem Sportu i Turystyki zaprosić Was na drugie z czterech jesiennych szkoleń Akademii Animatora przeznaczone dla wszystkich Animatorów pracujących na Orlikach.

Drugie szkolenie odbędzie się w dniach 7-11 października 2015. Na każde szkolenie przewidziany jest limit 60 miejsc dla uczestników. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu?

Tematyka szkolenia obejmie następujące zagadnienia:

  • Animacja społeczności lokalnej – warsztat poprowadzi Katarzyna Werner wraz z Animatorem Ekspertem
  • PR i współpraca z lokalnymi mediami – warsztat poprowadzi Maciej Topolski wraz z Animatorem Ekspertem
  • Fotografia i film – wykorzystanie w relacjach z działań na Orliku – warsztat poprowadzi Marek Kowalczyk
  • Praca z grupą priorytetową – warsztat poprowadzą Animatorzy Eksperci – podczas tego szkolenia zajęcia dotyczyć będą zajęć z dziewczętami i rodzinami. Aby przygotować się do zajęć najlepiej zapoznać się z poradnikami teoretycznymi dotyczącymi pracy z tymi grupami:
  • Poradnik, jak pracować na orliku z dziewczętami
  • Poradnik, jak pracować na orliku z rodzinami

Specjalnymi gośćmi szkolenia będą: trener siatkówki Zbigniew Krzyżanowski oraz były reprezentant Polski w siatkówce Marcin Prus. W programie szkolenia przewidziane jest półtoragodzinne spotkanie z gośćmi.

Zbigniew Krzyżanowski (ur. 17 marca 1953 w Stoczku Węgrowskim) – polski trener siatkówki, m.in. w latach 1999 – 2003 kobiecej reprezentacji Polski seniorek (udział w Mistrzostwach Europy 2001 i Mistrzostw Świata 2002), zdobywca tytułu mistrza Polski z żeńską drużyną BKS Stal Bielsko-Biała (2003 i 2004). Obecnie jest członkiem wydziału szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej.

Marcin Prus (ur. 16 października 1978 w Starogardzie Gdańskim) – siatkarz, wielokrotny reprezentant Polski. Z Mostostalem Azoty Kędzierzyn-Koźle czterokrotnie zostawał mistrzem Polski. Uczestniczył w siatkarskich Mistrzostwach Świata w 1998 roku.

Szkolenie jest także okazją do bezpośredniego spotkania z przedstawicielami Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szkolenia Akademii Animatora to wyjątkowa możliwość rozwoju Waszych kompetencji i umiejętności oraz spotkania Animatorów z całej Polski w świetnej atmosferze i znakomicie usytuowanym nad samym morzem ośrodku.

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały takie szkolenia w przeszłości zachęcamy do przyjrzenia się relacjom ze szkoleń zamieszczanym na stronie Naszorlik.pl i profilu FRKF na Facebooku.

Gospodarzami szkolenia będą Animatorzy Eksperci regionu centralno-wschodniego – województwa łódzkiego, mazowieckiego i lubelskiego.

animatorzy10

Jaki jest koszt udziału w szkoleniu?

Szkolenie jest w pełni bezpłatne. Zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie przez cały okres trwania szkolenia. Uczestnik pokrywa jedynie koszt dojazdu.

Gdzie odbędzie się szkolenie?

Szkolenie odbędzie się w hotelu SportHotel w Pucku. Z miejscem pobytu możecie zapoznać się na stronie internetowej ossdelfin.pl

Jak zgłosić się do udziału w szkoleniu?

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy online.

Rekrutacja rozpoczyna się 16 września i potrwa do 30 września. Każda ze zgłoszonych osób otrzyma mail z deklaracją uczestnika. Aby potwierdzić swój udział w szkoleniu należy taką deklarację wydrukować, podpisać i odesłać mailem na adres akademia@frkf.pl Zakwalifikowani uczestnicy otrzymają najpóźniej 2 października potwierdzenia udziału, a lista uczestników będzie też opublikowana na stronie Naszorlik.pl. Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona.

Pobierz plan szkolenia w pliku .pdf.

Projekt Akademia Animatora 2015 realizowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu.

Zobacz też: 

Lista zakwalifikowanych uczestników na szkolenie Akademii Animatora 23-27 września