Zmiana terminu Dnia Sportu na Orliku
Aktualności

Zmiana terminu Dnia Sportu na Orliku

Cieszymy się, że chcecie razem z nami współtworzyć tak dużą imprezę jaką jest Dzień Sportu na Orliku. Dzień Sportu miał odbyć się 17 czerwca 2018, jednak ze względu na zmianę sponsora głównego przesuwamy termin imprezy na 9 września 2018. Wychodząc naprzeciw wszystkim pytaniom odnośnie uczestnictwa, organizacji i przeprowadzenia „Dnia Sportu na Orliku”, przedstawiamy FAQ: 1. […]

Cieszymy się, że chcecie razem z nami współtworzyć tak dużą imprezę jaką jest Dzień Sportu na Orliku.
Dzień Sportu miał odbyć się 17 czerwca 2018, jednak ze względu na zmianę sponsora głównego przesuwamy termin imprezy na 9 września 2018.

Wychodząc naprzeciw wszystkim pytaniom odnośnie uczestnictwa, organizacji i przeprowadzenia „Dnia Sportu na Orliku”, przedstawiamy FAQ:

1. Zorganizowałem wszystko (sponsorzy lokalni, media itp.) na dzień 17 czerwca 2018. Czy nadal jest to traktowane jako Dzień Sportu?
Odp: 9.09.2018 to jest termin imprezy Dzień Sportu na Orliku. Niestety przeprowadzenie imprezy w terminie 17 czerwca nie jest traktowane jako Dzień Sportu.

2. Kiedy dostanę gadżety na Dzień Sportu (gadżety dla uczestników, sprzęt sportowy, materiały promocyjne)?
Odp: Gadżety dla uczestników, sprzęt sportowy zostaną przesłane do animatorów organizujących Dzień Sportu kurierem odpowiednio szybciej. Staramy się, aby rzeczy trafiły do was na kilka dni przez imprezą (koniec sierpnia), ze względu na różne możliwości przechowywania gadżetów (mieszkania, domy, garaże itp). Banery promujące wydarzenie przywiezie bezpośrednio Koordynator danego województwa po wcześniejszym umówieniu terminu.

3. Jestem przygotowany na 17 czerwca 2018 (sponsorzy lokalny, media, uczestnicy itp.). czy dostanę gadżety i sprzęt sportowy przed imprezą?
Odp: Wszystkie gadżety zakupione zostaną z pieniędzy sponsorskich. Nie ma możliwości przesłania ich na dzień 17.06. Dniem realizacji jest 09.09.2018

4. Czy mogę się jeszcze zgłosić na Dzień Sportu skoro przesunął się termin imprezy?
Odp: Jeżeli zdarzy się, że nowy termin 9 września 2018 nie odpowiada animatorom, którzy dostali się w czasie rekrutacji i powiadomią Fundację o rezygnacji, pierwszeństwo mają animatorzy i ich orliki z listy rezerwowej.

5. Nie mogę przeprowadzić imprezy w dniu 9 września 2018. Czy to oznacza, że wypadam z projektu?
Odp: Jeżeli nie ma żadnego potwierdzenia (umowy, porozumienia itp.) z mediami lokalnymi, sponsorami itd., to oznacza wykreślenie z listy Orlików zakwalifikowanych na Dzień Sportu na Orliku. W tym przypadku należy przesłać stosowną informację na adres e-mail dziensportu@orlysportu.pl z tematem REZYGNACJA. W treści prosimy opisać powód rezygnacji.

6. Czy mogę zorganizować Dzień Sportu na Orliku dwa razy, 17 czerwca i 9 września? Czy dostanę dwa razy gadżety?
Odp: Jak najbardziej można tą imprezę przeprowadzić dwa razy, ale sprzęt sportowy i inne gadżety wyślemy raz pod koniec sierpnia.