Zostań Animatorem-Ekspertem w projekcie Akademii Animatora 2014: Zasady naboru i terminy zgłoszeń
Aktualności

Zostań Animatorem-Ekspertem w projekcie Akademii Animatora 2014: Zasady naboru i terminy zgłoszeń

Szanowni Animatorzy i Animatorki, doceniając Wasze zaangażowanie, sportową pasję i doświadczenie, zapraszamy Was do współpracy z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej w Programie Nasz Orlik. W procesie rekrutacji poszukujemy wybitnych Animatorów, Animatorek wyróżniających się wysokimi kompetencjami. Wybrani przez zespół Akademii Animatora kandydaci wezmą udział w specjalnym szkoleniu dla Animatorów – Ekspertów, podczas którego zdobędą wiedzę i kompetencje na […]

Szanowni Animatorzy i Animatorki, doceniając Wasze zaangażowanie, sportową pasję i doświadczenie, zapraszamy Was do współpracy z Fundacją Rozwoju Kultury Fizycznej w Programie Nasz Orlik.

W procesie rekrutacji poszukujemy wybitnych Animatorów, Animatorek wyróżniających się wysokimi kompetencjami. Wybrani przez zespół Akademii Animatora kandydaci wezmą udział w specjalnym szkoleniu dla Animatorów – Ekspertów, podczas którego zdobędą wiedzę i kompetencje na temat organizacji i prowadzenia warsztatów. Dzięki temu później swoją wiedzę będą mogli przekazać innym Animatorom. Szkolenie odbędzie się w Pucku, w terminie 3 – 7 września 2014r.

W naborze może wziąć udział każdy Animator i Animatorka pracujący na obiekcie „Moje Boisko Orlik 2012”.  Do wyboru jest jeden z trzech obszarów tematycznych. Animator lub Animatorka wybiera obszar, w którym czuje się ekspertem.

W pierwszym obszarze naboru poszukujemy 30 Animatorów, Animatorek – Ekspertów w zakresie wiedzy i umiejętności pracy z następującymi grupami priorytetowymi: dziećmi w wieku przedszkolnym; kobietami; seniorami; rodzinami; osobami niepełnosprawnymi.

W drugim obszarze naboru poszukujemy 16 Animatorów, Animatorek – Ekspertów w zakresie wiedzy i doświadczeń w tematyce wolontariatu sportowego na orliku; zarządzania orlikiem; tworzenia, funkcjonowania klubów/stowarzyszeń na orliku; bezpieczeństwa na orliku.

W trzecim obszarze naboru poszukujemy 6 Animatorów, Animatorek – Ekspertów w zakresie umiejętności i kompetencji w obsłudze narzędzi IT. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Z wybranymi Animatorami i Animatorkami skontaktujemy się telefonicznie.  Ostatecznego wyboru dokona zespół ekspercki złożony z pracowników Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

Szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji, zgłoszeń i  można znaleźć na stronie projektu Nasz Orlik:

http://naszorlik.pl/naszorlik/aktualnosci-preview/zostan-animatorem-ekspertem-zasady-naboru-i-terminy-zgloszen

Serdecznie zapraszamy do udziału!