Ręczna na Orliku 2022 
Projekty archiwalne

Ręczna na Orliku 2022 

Kolejna edycja najlepszej imprezy piłki ręcznej! 3 dni sportowej rywalizacji i świetnej zabawy!
Legendarna Hala Legionów Kielce, gwiazdy sportu i prawie 200 dzieci walczących o puchar kraju!

Wasz (i nasz) ulubiony projekt wraca na parkiet! Ponownie wyruszamy do Waz z Ręczną na Orliku 2022!

To już 14-16.10.2022 r. w Hali Legionów Kielce! Nasza kultowa lokalizacja ponownie stanie się stolicą młodzieżowej piłki ręcznej! Nie może Was tam zabraknąć a wraz z Wami Waszej energii, wsparcia i entuzjazmu!

Po zeszłorocznym sukcesie imprezy, wielkim zaangażowaniu uczestników i wspaniałych emocjach jakie towarzyszą naszym rozgrywkom przygotowaliśmy dla Was kolejną edycję naszego projektu. W tym roku zajęcia odbędą się w lekko zmodyfikowanej formule ale jak zawsze planujemy masę sportowych atrakcji.

Turniej Ręczna na Orliku 2022

W ramach tegorocznej edycji zapraszamy na 3 – dniowe wydarzenie zeszłorocznych finalistów reprezentujących łącznie 12 województw z całego kraju, w tym:

1. pomorskie

2. zachodniopomorskie

3. warmińsko-mazurskie

4. mazowieckie

5. podlaskie

6. wielkopolskie

7. dolnośląskie

8. łódzkie

9. lubuskie

10. lubelskie

11. kujawsko-pomorskie

12. świętokrzyskie

Przebieg wydarzenia

14.10.2022 

W pierwszym dniu Ręcznej na Orliku 2022 czeka na Was masa sportowych atrakcji i spotkań! Piętek to dzień oficjalnego otwarcia imprezy i spotkań z osobami zaangażowanymi w przygotowanie wydarzenia. Tego dnia poznacie sportowców i zawodników piłki ręcznej oraz przedstawicieli rządowych zaangażowanych w sport, którzy jeszcze bardziej chcą Was zmotywować do pracy. Po oficjalnej części i otwarciu wydarzenia rozpoczniemy Wielką lekcję WF-u z piłką ręczną! Wszystkie zadania i aktywności skupione będą wokół tej dyscypliny sportu, tak aby doskonalić Wasze umiejętności i technikę gry. Oczywiście będzie to też idealna forma rozgrzewki i przygotowania się do rozgrywek na kolejne dni. Pragniemy, aby ten dzień był dniem sportowej zabawy i radości dlatego przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji sprawnościowych i ciekawych urządzeń sportowych. Czeka Was także spotkanie edukacyjne związane z czystym sportem i zasadami Fair Play.

15.10.2022 

Drugi dzień to czas sportowej rywalizacji. To właśnie na tą chwilę wszyscy się przygotowywali przez ostatni rok. W tym czasie drużyny zmierzą się w uczciwej walce o osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Oczywiście wszystko będzie się odbywać pod okiem profesjonalnych sędziów i przy intensywnym dopingiem fanów oraz miłośników tego sportu. Tu przede wszystkim chodzi o sportową rywalizację ale też dobrą zabawę!

16.10.2022 

Trzeciego dnia naszych rozgrywek przewidziane są dalsze mecze oraz mecze finałowe. To najbardziej emocjonująca chwila, w której zmierzą się najlepsi z najlepszych! Oczywiście liczymy na mocny doping ze strony wszystkich rywalizujących drużyn! Z pewnością czekają nas rozgrywki na najwyższym poziomie! Po zakończeniu finału Ręcznej na Orliku 2022 nastąpi uroczysta dekoracja drużyn, przekazanie pucharów i upominków oraz pożegnanie naszych gości.

Co zapewniamy?

  • zakwaterowanie
  • wyżywienie
  • wodę podczas rozgrywek
  • koszulki
  • medale i dyplomy dla każdego uczestnika
  • upominki dla wszystkich uczestników i finalistów
  • puchary dla zwycięzców
  • opiekę medyczną i sędziowską

W tym roku nie refundujemy transportu.

Udział w imprezie jest całkowicie bezpłatny.

Regulamin rozgrywek.


A jak było podczas Ręcznej na Orliku 2021?

Zobacz, jak wyglądał projekt Ręczna na Orliku 2021.

Znajdź też relację na naszym Facebook’u.

Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki